Obchodní a realitní společnost

Staňkov

STAŇKOV – JIŽNÍ ČECHY

(oficiální stránky obece www.oustankov.cz a Třeboňska)
 • základní informace

  - nabízíme k prodeji pozemky ve vlastnictví jednatele společnosti pro individuální využití

 • popis lokality

  - obec Staňkov leží 45km V od Českých Budějovic (20km od Třeboně) a 25km J od Jindřichova Hradce. Obec je dobře dostupná osobní dopravou, od mezinárodní komunikace E49 spojující města Plzeň – České Budějovice – Vídeň je vzdálená 7km od odbočky na Chlum u Třeboně, od silniční trasy J. Hradec – HP Halámky/Gmünd-Nagelberg (komunikace I. a II. třídy) je vzdálená 2,5km z Chlumu u Třeboně. Dále je možné využít železniční a autobusovou dopravu.
  - obec se nachází na okraji CHKO Třeboňsko mezi rybníky Hejtman, Staňkovský a Špačkov. Celá oblast nabízí vynikající možnosti pro rekreaci, volný čas a případně i celoroční bydlení.

 • technické informace

  - celková výměra parcel je 13.778m2, z toho činí 4.075m2 lesní pozemek a zbylá plocha pozemků jsou rovinaté louky a pastviny. Pozemky jsou situovány JV od okraje obce. Lesní pozemek na V hranici sousedí s rybníkem Špačkov.
  - pozemky nejsou v současné době evidovány jako pozemky stavební, budoucí vlastník může podat žádost o doplnění územního plánu. Přístup k pozemkům je po nezpevněné komunikaci.
  - inženýrské sítě – vodovod, elektro jsou uloženy v místní komunikaci vzdálené 150m od hranice pozemků. Připojení na IS je možné uložit do zmíněné nezpevněné komunikace.

 • cena

  150,- Kč/m2

 • mapa

  - mapa zde

 • situační plánek