Obchodní a realitní společnost

Rodinné domy

RODINNÉ DOMY

Nabízíme našim klientům výběr z nejširší nabídky typových projektů v České republice společnosti G SERVIS CZ, s.r.o. Nabídka obsahuje celkem 606 projektových řešení domů malých, středních i nadstandardních a věříme, že uspokojí představy širokého spektra stavebníků.

Nabízíme Vám bezplatné poradenství při výběru vhodného typu rodinného domu. Rádi Vám pomůžeme s naplněním Vašich představ o bydlení a projekty domů přizpůsobíme Vašim individuálním požadavkům.

Výhodou typových projektů je jejich nízká cena, ale zároveň vysoká odborná kvalita a nadstandardní rozsah výkresové dokumentace. Dodávané projekty jsou kompletní prováděcí projekty včetně všech dílčích projektů instalací.

Všechny domy jsou navrženy v klasické technologii provádění tzn., že jsou zděné. Projekty jsou navrženy z osvědčených materiálů s prověřenými technologiemi výstavby, které zaručují kvalitu zhotoveného díla.

I když je rodinný dům realizovaný podle typového projektu, stává se originálem díky individuálnímu barevnému řešení fasády, úpravám typového projektu dle požadavku stavebníka, doplnění domu o další architektonické prvky – pergolu, suché stání apod. Rovněž kompozice osazení domu dle různorodosti stavebního pozemku zajišťuje individualitu každé stavby rodinného domu. Tyto důvody zcela popírají tvrzení o uniformovanosti typových domů.

Na našich stránkách Vám představujeme 20 nejžádanějších typových projektů rodinných domů. Kompletní nabídku projektů naleznete na stránkách společnosti G SERVIS, s.r.o.

Příklady rodinných domů